Bilgi İşlem Daire Başkanlığı


Personel
Daire Başkanı
Doç. Dr. Ümit D. ULUŞAR
Şube Müdürü
Saliye ÖZEN
0 242 227 44 00/1410
saliye@akdeniz.edu.tr
AĞ VE SİSTEM

Müh. Erdal METİN
Ağ ve Sistem Sorumlusu
0 242 227 44 00/1404
0 242 310 1568
erdal@akdeniz.edu.tr


Bilg.İşl. Emine ÇELİK
Eduroam/Bilgisayar Kayıt ( mac ) / E-Posta
0 242 227 44 00/1420
eminecelik@akdeniz.edu.tr


Tekniker Bilgin ERBOĞA
0 242 227 44 00/1453
bilgin@akdeniz.edu.tr


Müh. İ.Halil SERTKAYA
Ağ Hizmetleri
0 242 310 /1724
halilsertkaya@akdeniz.edu.tr

YAZILIM

Öğr.Gör.Oktay BARKIN
0 242 310 /2010
oktay@akdeniz.edu.tr


Müh.Şefik AFYONCU
0 242 310 /1721
sefik@akdeniz.edu.tr


Yaz. Uzm. N. Umutcan ÖZTÜRK
0 242 227 44 00/1419
nuco@akdeniz.edu.tr

DESTEK HİZMETLERİ
EBYS – MAIL

Müh. Derya ALTINEŞİK
EBYS/E-Mail/AD Sorumlusu
0 242 227 44 00 / 1719
derya@akdeniz.edu.tr


Tekniker Bilgin ERBOĞA
EBYS/E-Mail
0 242 227 44 00/1453
bilgin@akdeniz.edu.tr

WEB

Yaz. Uzm. N. Umutcan ÖZTÜRK
Web Sorumlusu
0 242 227 44 00/1419
nuco@akdeniz.edu.tr


Tekniker Okan YENİ
0 242 227 44 00/1407
okanyeni@akdeniz.edu.tr

SATIN ALMA


Şube Müdürü

Saliye ÖZEN
0 242 227 44 00/1410
saliye@akdeniz.edu.tr


Tekniker Taner TATACAK
0 242 227 44 00/6685
ttatacak@akdeniz.edu.tr

TEKNİK SERVİS

Bilg.İşl. İbrahim ALTUN
0 242 227 44 00/2128
ialtun@akdeniz.edu.tr


Bilg. İşl. Özgür ALTINEŞİK
0 242 227 44 00/1725
ozgur@akdeniz.edu.tr


Tekniker Güler YILDIRIM
0 242 227 44 00/1425
guler@akdeniz.edu.tr


Teknisyen Tarık YAĞCI
0 242 227 44 00/2128
tarikyagci@akdeniz.edu.tr


Tekniker Sinan SEÇKİNER
0 242 227 44 00/1413
sinanseckiner@akdeniz.edu.tr

EDUROAM – MAIL

Bilg.İşl. Emine ÇELİK
0 242 227 44 00/1420
eminecelik@akdeniz.edu.tr

TELEFON

Teknisyen Adnan OĞUZ
0 242 310 6666
adnanoguz@akdeniz.edu.tr


Müh. Cihan GÜL
0 242 227 44 00/1417
cihan@akdeniz.edu.tr


Son Güncelleme : 17 Mart Perşembe 2016
25