Bilgi İşlem Daire Başkanlığı


Personel
 

Daire Başkanı

Doç. Dr. Ümit D. ULUŞAR

Şube Müdürü

Saliye ÖZEN

Tel: 0 242 227 44 00/1410

Email: saliye@akdeniz.edu.tr

 

Şube Müdürü V.

Yrd. Doç. Dr. Tayfun YÖRÜK
Email: tayfunyoruk@akdeniz.edu.tr

 

AĞ VE SİSTEM

 

 

YAZILIM

 

DESTEK HİZMETLERİ

WEB, EBYS, EDUROAM

Müh. Erdal METİN
Ağ ve Sistem Sorumlusu
Tel: 0 242 227 44 00/1404 –
0 242 310 1568
Email: erdal@akdeniz.edu.tr
Müh. Hüseyin AY
Tel: 0 242 227 44 00/1768
Email: huseyinay@akdeniz.edu.tr
Müh. Derya ALTINEŞİK
EBYS/E-Mail/AD Sorumlusu
Tel: 0 242 227 44 00 / 1422
Email:derya@akdeniz.edu.tr
Müh. Cihan GÜL
Ağ Hizmetleri
Tel: 0 242 227 44 00/1417
Email: cihan@akdeniz.edu.tr
Yaz. Uzm. N. Umutcan ÖZTÜRK
Web Sorumlusu
Tel: 0 242 227 44 00/1419
Email: nuco@akdeniz.edu.tr
Tekniker İbrahim ALTUN
Ağ Destek
Tel: 0 242 227 44 00/2128
Email: ialtun@akdeniz.edu.tr
Yaz. Uzm. Bihter YİĞİT
Web Hizmetleri/Grafiker/Web Programlama
Tel : 0 242 227 44 00/1405
Email: bihter@akdeniz.edu.tr
Tekniker Taner TATACAK
Satın Alma
Tel: 0 242 227 44 00/6685
Email: ttatacak@akdeniz.edu.tr
Tekniker Bilgin ERBOĞA
EBYS/E-Mail
Tel: 0 242 227 44 00/1453
Email: bilgin@akdeniz.edu.tr
Bilgisayar İşletmeni Emine ÇELİK
Eduroam/E-mail Destek
Tel: 0 242 227 44 00/1420
Email: eminecelik@akdeniz.edu.tr
Teknik Servis Özgür ALTINEŞİK
Tel: 0 242 227 44 00/1415
Email: ozgur@akdeniz.edu.tr
Teknik Servis Okan YENİ
Tel: 0 242 227 44 00/1428
Email: okanyeni@akdeniz.edu.tr
Teknik Servis Bayram DÖNMEZ
Tel:
Email: bayramdonmez@akdeniz.edu.tr
Teknik Servis Güler YILDIRIM
Tel: 0 242 227 44 00/1425
Email: guler@akdeniz.edu.tr
Teknik Servis Sinan SEÇKİNER
Tel: 0 242 227 44 00/1413
Email: sinanseckiner@akdeniz.edu.tr

Son Güncelleme : 17 Mart Perşembe 2016
17